HAKKIMIZDA
BKE, kurumlara insan kaynakları ve yönetim teknikleri konusunda rekabet gücü kazandıracak çözümleri oluşturmayı hedeflemektedir.
Dünyada ve ülkemizde değişen ekonomik, teknolojik ve rekabet koşullarına paralel olarak, şirketlerin en etkin şekilde yönetilmesi hayati önem taşımaktadır. Şirketleri birbirinden farklı kılan en   önemli kaynağın çalışanları olduğu artık kanıtlanmış bir gerçektir. Şirketlerin etkin yönetimi, kurumun en gelişmiş yönetim araçları ile donatılması, doğru kaynakların bulunması, geliştirilmesi ve yönetilmesi ile mümkün olmaktadır.

 

KURUCU ORTAKLAR
Ufuk Esin
Aysun Barın
DANIŞMANLAR
Ebru Barın
E-mail : ufukesin@bkeconsulting.com.tr
Tel : +90 (212) 371 47 42

 

1962’de Ankara’da doğan Ufuk Esin sırasıyla Ankara Koleji ve ODTÜ Mühendislik Fakültesinden mezun olmuş, aynı üniversitede Yüksek Lisans yapmıştır. 1989 yılında Ankara’da girdiği IBM Türk Limited şirketinde Satış Uzmanlığı görevi ile başlamış 1997'da Satış Müdürü olarak İstanbul’a atanmıştır. 1999‘da İsrail,Yunanistan ve Türkiye’den sorumlu Operasyon Müdürlüğü görevini Türkiyede’ki Satış Müdürlüğüne paralel olarak güney bölgesi merkezi olan Milano-İtalya’dan yürütmüştür. 2001 yılında IBM Türkiye Kişisel Sistemler Ülke Müdürü olarak atanmış ve takiben dünya çapında IBM Kişisel Bilgisayar bölümünü 1,75 Milyar Dolara satın alan, Lenovo’nun Türkiye ofisini kurmuş ve Genel Müdürlüğünü yapmıştır.
 
Bizi takip edin